SoFamily

SoFamily

Spektakl nagrodzony na festiwalu OFTeN w Ostrowie Wielkopolskim.

Spektakl teatru tańca „SoFamily” to historia opowiedziana językiem ciała. Koncepcja, reżyseria oraz choreografia to efekt współpracy wszystkich aktorów-tancerzy biorących udział w tym przedsięwzięciu. Premiera spektaklu odbyła się w Domu Kultury w Boguszowicach, kolejne przestawienie miało miejsce w Teatrze Variete w Krakowie podczas Grudniowego Maratonu teatralnego organizowanego przez ALL IN UJ.

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Rodzina wie o tym doskonale, gromadząc komfortowe sofy,piece, kafelki, miksery, łóżka, stołki i inne bajery. Szanuje sprzęty, piękne regały, a najważniejsze wśród nich ertefały. Blaski ekranów budzą jak zorza i ciężkie powieki przytulą do łoża. Tak toczy się kołem rodzinne pólkole, co zastąpiło rozmowę przy stole.

„SoFamily” to spektakl opowiadający o relacjach w rodzinie i sile, z jaką oddziałuje na jej członków telewizja. Bazą jest taniec współczesny i teatr fizyczny, w których ważną rolę odgrywa ciało i ruch. Złączyły się tu siły dwóch artystycznych tworów: MOVYTZA oraz litlle:interference.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia spektaklu ,ale również do urozmaicenia repertuaru czy jakiegoś wydarzenia naszym spektaklem. Techniczne preferencje oraz wszelkie szczegółowe informacje można uzyskać mailowo oraz telefonicznie.

Koncepcja:
Wojciech Chowaniec
Choroegrafia & wykonanie:
Anna Kasprzak-Chowaniec, Katarzyna Gocał, Karol Pruciak, Wojciech Chowaniec
Date:
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności
Zamknij.